Debiutujący klienci bukmacherów z pewnością mają masę pytań dotyczących tego jak postępują firmy bukmacherskie, jak grać spotkania a także to w jaki sposób można przeprowadzać transakcje na konto klienta ale także w jaki sposób osiągalne jest wypłacanie wygranych pieniędzy. W poniższym tekście przedstawimy najciekawsze formy płatności, jakie udzielają bookmakerzy.

Na co zwrócić ostrożność przy wyborze bookmakera?

Na start warto jednakże napisać o tym na co każdy klient typujący online zwraca przy dobieraniu firmy bukmacherskiej. Do najważniejszych atrybutów, na jakie należy zwrócić specjalną ostrożność zaliczane są: uwagi użytkowników o konkretnej marce, wielkość świadczonych kursów, czy oferta typów jest szeroka ale też czy obejmuje interesujące nas spotkania. ranking SBR (określa on wiarygodność firm bukmacherskich, ich wypłacalność, jakość pomocy itp.), ale też i formy płatności jakie stosuje dany bookmaker. Ranking SBR pozwoli na ustalenie zagrożenia i potencjalnych kłopotów z wybieraniem środków od danej marki. Posiadając takie informacje, wolno pójść do wyboru metod płatności, które będą dla nas najdogodniejsze.

Graj w zakładach bukmacherskich LV BET
Konto możesz założyć na www.lvbet.pl

Minimalne wartości wpłat a także wypłat

Wszelki bukmacher zawiera w prywatnym regulaminie zadeklarowane wielkości pieniężne z minimalnymi wpłatami i wypłatami. Dla debiutującego użytkownika jest to wysoce poważna kwestia, bowiem z reguły nowi typerzy nie typują za duże wartości a także chcą wybierać z konta gracza nawet małe wygrane. Warto wtedy grać w firmach, jakie pozwalają na dokonywanie transakcji choćby od 1 zł. Wybrane z marek jednak ustanawiają dużą minimalną kwotę wpłat i wypłat np. 50 pln. Co więcej – większość firm określa także minimalną wpłatę aby skorzystać z bonusu powitalnego, chociaż zdarzają się i takie w których dostaje się pieniądze za darmo lub zakład bez ryzyka porażki a jednym z nich jest %nazwa bukmachera% bonus. Jak widać, debiutujący typerzy mają zatem dużo rzeczy do przenalizowania. Zabierając miejsce w którym planujemy typować, warto więc jest zwrócić też uwagę na to które minimalne stawki określają w swoich regulaminach bookmakerzy.

Metody płatności

Obecnie możemy już pójść do praktycznych informacji na temat tego jakie typy płatności umożliwiają bukmacherzy. Do najulubieńszych oraz najprzyjemniejszych należą z pewnością: natychmiastowy przelew bankowy oraz płatność kartą płatniczą (kredytową czy debetową). Coraz więcej użytkowników preferuje jednakże inne sposoby, jakie stają się coraz bardziej popularne. Są nimi tzw. portfele elektroniczne (np. Skrill, Neteller) a dodatkowo kupony płatnicze paysafecard. Wszelki bukmacher przedstawia na swojej stronie internetowej listę używanych sposobów oraz warto z taką listą zapoznać się już na samym początku i sprawdzić, czy znajduje się na niej Twoja wyjątkowa odmiana dokonywania transakcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here