Widzowie z pewnością będą usatysfakcjonowani z informacji którą dostarczyła organizacja ksw. Konfrontacja sztuk walk 51 odbędzie się 9. Listopada na Arenie Zagreb w stolicy Chorwacji. Organizacja ksw następny raz imponuje doskonałą listą walk w mma i wojowników jacy będą rywalizować na kolejnej gali.

Walka wieczoru to niesamowita bitwa w wadze ciężkiej w którym Mariusz pudzian pudzianowski stoczy rywalizację z Erko Junem. Dla zawodnika z Bałkanów rywalizacja z byłym strongmanem z pewnością będzie najtrudniejszym dotychczasowym wyzwaniem w walkach mma. Erko Jun wygrywał i pokonywał dotychczas Popka Monstera, Tomka Oświecińskiego czy Akopa Szostaka.

Dla byłego strongmana rywalizacja na konfrontacji sztuk walki 51 to powrót po 2 przegranych pod rząd – z Karolem Bedorfem jak również Szymonem Kołeckim. Na gali konfrontacja sztuk walki 51 na żywo będzie można ponadto oglądać osiem pozostałych walk w tym także ogromny hit w jakim Borys Mańkowski zmierzy się z Vaso Bakoceviciem. Gala ksw 51 będzie transmitowana w usłudze a live stream online udostępniona będzie na kanale ksw ppv tv w telewizji jak również internecie.

KSW 51 na żywo. Transmisja w internecie i kanały live stream

Gale federacji ksw cechują się dużym zainteresowaniem sympatyków mma, którzy zapełniają największe areny w Polsce czy też Europie. Mnóstwo użytkowników wybiera natomiast szansę oglądania transmisji gal ksw na żywo online jak również w tv dzięki płatnym platformom ppv ale również bezpłatnym relacjom z wybranych gal.

W teraźniejszych czasach, kiedy ludzie bardzo chętnie korzystają z internetu i najnowocześniejszych systemów technicznych, bardzo popularne stają się transmisje internetowe. Kibice korzystający z sieci internet wyjątkowo często poszukują wiedzy o tym jak i gdzie oglądać gale sportowe przez Internet. Podobnie jest w przypadku gal ksw, jakie są nadzwyczaj chętnie oglądanymi transmisjami tv w internecie.

Polska organizacja ksw mma w minionych latach przyzwyczaiła nas, iż jedna wybrana z gal jest nieodpłatna i relacjonowana na polsacie. Galę konfrontacji sztuk walki 51 będzie można śledzić w płatnym kanale live Ksw ppv dostępnym online za pośrednictwem strony online, ale też w cyfrowym polsacie jak również pewnych tv kablowych.

KSW 51 w ppv czy za free? Jak wykupić dostęp?

Oficjalna stacja KSW TV to aktualnie jedyne miejsce w którym legalnie i w największej jakości HD będziesz mógł obejrzeć transmisję online a także w telewizjach z gali ksw 51. Transmisja w płatnej usłudze pay-per-view będzie otwarta dla osób z kraju a także tych żyjących poza granicami Polski. Dlatego też osoby szukające wieści o tym czy podana będzie relacja z gali ksw za free, informujemy że najbliższa gala organizacji nie będzie transmitowana za free.

Aby kupić stream do ksw na żywo stream trzeba przejść na portal internetowy internetową ksw tv jak również utworzyć konto. Niedługo potem trzeba dobrać rodzaj płatności jak i walutę (prócz zł udostępniane są jeszcze dolary USD, euro EUR i funty GBP). Po poprawnym zarejestrowaniu konta a także kupnie zamówienia, użytkownik po kilku minutach odbierze możliwosć obejrzenia i dostęp do najbliższej kolejnej gali emitowanej przez ksw tv. Prócz transmisji stream osoba może w trakcie oglądania przewijać live stream oraz włączać pauzę, dzięki czemu nie straci chociażby sekundy z całej gali ksw. Dodatkowo wykupując transmisję ppv do transmisji na żywo, przez kolejne 72 godziny po zamknięciu gali ksw klient może odtworzyć pełną transmisję online.

Karta walk gali KSW 51

Jak już nadmieniliśmy na hitowej gali federacji ksw 51 będziemy oglądać aż dziewięć pojedynków w których kilka zapowiada się bardzo atrakcyjnie z racji na to, że konfrontować się będą najogromniejsi zawodnicy mma należący do ksw. Na gali ksw 51 na żywo będzie można śledzić rywalizacje z udziałem takich zawodników ksw jak Erko Jun, Borys Mańkowski i Mariusz Pudzianowski a w kilku z zaplanowanych konfrontacji stawką będzie pas mistrza. Poniżej przedstawiamy pełną aktualną kartę konfrontacji w ksw przewidzianych na galę ksw 51.

Pudzianowski – Jun
Mańkowski – Bakocević
Racić – Stasiak
Pejić – Torres
Ilic – Kęsik
Delija – Stojnić
Erslan – Rodriguez
Szymański – Janicić
Kaszubowski – Rakas
Przybysz – Krusić

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here