Przed nami kolejna tegoroczna gala ksw, która odbędzie się 14. września w Londynie na hali Wembley. Kibice mma zapewne będą wyraźnie usatysfakcjonowani z listy konfrontacji, które zaplanowane są na kolejną galę ksw, bowiem po raz kolejny będziesz mógł obejrzeć najlepszych zawodników mma.

W najciekawszej walce wieczoru brytyjczyk de Fries stoczy rywalizację z Damianem Grabowskim o pas. Razem na kolejnej gali zobaczymy aż 4 rywalizacje o mistrzowskie pasy ksw. Pasów bronić będą Tomasz Narkun jak i Roberto Soldić. Również o mistrzowski pas w kat lekkiej powalczy Norman Parke z Marianem Ziółkowskim. Razem na kolejnej gali zaplanowanych zostało 9 starć.

KSW 50 transmisja w tv i online

Ksw przyzwyczaiło już, iż najsłynniejsze gale, jakie realizuje udostępnia wyłącznie w płatnym systemie usługi ksw tv. Transmisja konfrontacji sztuk walki 50 na żywo też dostępna będzie w usłudze ppv – transmisja gali mma przez internet kosztować będzie 40 złotych.

Galę KSW 50 możliwe będzie też oglądać w telewizji satelitarnej lub kablowej, wykupując możliwosć oglądania i dostęp do transmisji u swojego operatora np. telewizja kablowa, tv satelitarna. Cena jest uwarunkowana od operatora, jednakowoż jest ona zwykle zbliżona do ceny, za którą wolno zdobyć dostęp do emisji internetowej.

Jak już wspomnieliśmy, transmisja internetowa gali organizacji ksw dostępna będzie po kupnie usługi dostęp ppv udstępnionej na witrynie internetowej ksw tv ppv tv online. Żeby wykupić, nie trzeba zawierać umowy z żadną telewizją czy platformą tv. Wystarczy wejść na portal konfrontacji sztuk walki tv, wybrać rodzaj płatności i wykonać kupna.

KSW 50 – w jaki sposób kupić KSW TV PPV?

Proces uzyskania dostępu do transmisji na żywo ksw ppv jest niezwykle prosty. Na wstęp należy wejść na serwis internetowy internetową usługi ppv i zarejestrować nowe konto – aktywując je przez adres poczty e-mail lub wpisując się kontem z portalu Facebook. Rejestracja konta jest zupełnie darmowa.

Po przygotowaniu konta trzeba przejść do płatności i dobrać właściwą formę – przelew online lub kartę płatniczą. Po zakupieniu można zacząć oglądanie – live oraz używajac przewijania powracać do najatrakcyjniejszych momentów transmisji hitowej gali. Ponadto po skończeniu widowiska poprzez pozostałe 72 h można powtarzać całą transmisję gali.
Transmisja internetowa usługi ksw ppv dostosowana jest do najsłynniejszych przeglądarek online i udostępniona jest na ekranach laptopów a także urządzeń mobilnych. Niestety na owy czas organizacja ksw nie prezentuje aplikacji, która udostępniałaby live stream internetowe, dlatego też jedynym systemem jest obejrzenie poprzez przeglądatkę internetową.

Kto wystąpi na gali KSW 50?

Jak już nadmieniliśmy na kibiców mma i ksw czekają aż 4 pojedynki o mistrzowskie pasy co z pewnością stworzy wspaniałe widowisko. Razem na hitowej gali zostało ustalonych dziewięć konfrontacji w mma a aktualna lista prezentuje się następująco:

Karta walk (na dzień 09.08.2019)
Philip de Fries – Damian Grabowski
Tomasz Narkun – TBA
Roberto Soldić – TBA
Norman Parke – Marian Ziółkowski
Damian Janikowski – Tony Giles
Antoni Chmielewski – Jason Radcliffe
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here