Wszelki początkujący użytkownik poszukuje pewnych typów, pewnego zysku ale również małego ryzyka porażki, typując popularne mecze. Surebety to typ zawierania zakładów, jakie dadzą ci pewny zysk i pewną wygraną z bukmacherem bez względu na docelowy rezultat zdarzenia

Surebet to nic innego jak „zakład z pewnym zwycięstwem” Charakteryzuje się on tym, że przynajmniej w dwóch różnych firmach bukmacherskich, kursy odbiegają od siebie w takim stopniu iż dzięki odmiennościom kursowym na konkretne wydarzenia otrzymujesz pewność wygrania pieniędzy niezależnie od rezultatu typowanego meczu. Wartość surebetu, określana jest w procentach a także oznacza jaki zysk z zawieranych zakładów zostanie otrzymany.

Graj w zakładach bukmacherskich Fortuna
Konto możesz założyć na eFortuna.pl

Wzorzec surebetu na typ dwutorowy:

Rozgrywane jest spotkanie siatkówki, użytkownik obstawia kupon na wygraną w owym meczu. Zakład ten będzie więc z możliwością dwóch rozstrzygnięć – wygraną pierwszej albo drugiej ekipy, bez alternatywy remisu tzw. zakład dwutorowy. Bukmacherzy internetowi wystawiają zawsze wyjątkowo bliskie kursy na dane wydarzenie, jednak przeważnie w którejś marce będzie przynajmniej minimalnie wyższy kurs niż choćby w drugiej marce.
Kurs na zwycięstwo Brazylii = 1.30 (u bukmachera X)
Kurs na zwycięstwo Ukrainy = 4.80 (w firmie Y)

Metoda na wyznaczenie zysku z surebetów:
1) Zakład dwutorowy
A(%)=(1/(1/A+1/B))/A
B(%)=(1/(1/A+1/B))/B
2) Zakład trzytorowy
A(%)=(1/(1/A+1/B+1/C))/A
B(%)=(1/(1/A+1/B+1/C))/B
C(%)=(1/(1/A+1/B+1/C))/C

W powyższym przypadku mamy zakład dwutorowy, dlatego też stosujemy ze wzoru 1).
A(%)=(1/(1/1.30+1/4.80))/A=0,7869=78,69% co przy 1000 zł = 786,90 zł a także wygranej 1022,97 zł
B(%)=(1/(1/A+1/B))/B = 0,2131=21,31% co przy 1000 zł = 213,10 zł oraz zwycięstwu 1022,88 zł

Pewny zysk zawierając kupony w sumie na 1000 pln na dwa spotkania wyniesie ok 23 zł. Nie jest więc to zbyt wysoki zysk, ale należy pamiętać, iż przy wielokrotnie pokaźniejszej kwocie pewny zysk będzie równomiernie wyższy.

Ile można zwyciężyć na surebecie?

Jak uprzednio napomknęli procentowy zysk z takich zakładów nie jest wielki. Maksymalne surebety osiągają ok. 10%, natomiast niesamowicie rzadko udaje się odkryć takie zakłady. Należy ponadto pamiętać o tym, że dużo firm ustanawia sobie prawo do odwołania zakładu w przypadku jeżeli doszło do ogromnej omyłki przy wystawieniu kursu na dany kupon. Przy znajdowaniu bukmacherów ale również stawianiu surebetów warto więc stwierdzić wiarygodność danego bukmachera oraz uwagi na temat tego czy inni typujący mieli z danym bukmacherem problemy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here