W ofercie firm – bukmacherów internetowych zazwyczaj znajduje się multum gatunków zawierania zakładów, kursów ale także możliwości typowania na rozmaite wydarzenia.

Osoby, które zaczynają grę w zakładach bukmacherskich, mogą narzekać na początku problemy z tymże co konkretnie symbolizują konkretne uregulowania, nazwy ale również znaki podawane przez bookmakerów.

Graj w zakładach bukmacherskich Fortuna
Konto możesz założyć na eFortuna.pl

Handicap jest rodzajem zakładu, w jakim bookmaker dołącza do końcowego rezultatu meczu dodatkowe bramki, punkty czy inne wartości ustalone w danym sporcie. Co to więc oznacza w praktyce?

Jak widać, handicapy rozłożone są na wiele opcji:
• pełna liczba np. – 1.0
• pierwsza ćwiartka np. -1.25
• połowa np. -1.5
• trzecia ćwiartka -0.75

Pełny handicap obstawiamy na Chile -1.0
Typując ów typ na Chile handicap -1.0, proponujemy, iż drużyna Chile wygra w pojedynku przynajmniej różnicą dwóch trafień. Gdy Chile wygra jednym trafieniem, typer otrzymuje zwrot pełnej wartości zakładu. Gdy natomiast wynik dla Chile będzie gorszy, zakład jest przegrany.

Pierwsza ćwiartka typ na Chile -1.25
Przekazując taki zakład na Chile -1.25, typujemy, iż zespół Chile zwycięży w spotkaniu przynajmniej różnicą dwóch bramek. Jeśli Chile zwycięży jednym golem, użytkownik uzyska zwrot połowy kwoty postawionej na ten zakład. Gdy wynik dla Chile będzie gorszy, zakład jest przegrany.

Połówkowy handicap typ na Chile -1.5
Określa, to iż obstawiając np. typ dnia na Chile handicap -1.5, typujemy, że zespół Chile wygra w meczu przynajmniej różnicą dwóch bramek. Gdy Chile zwycięży jedną bramką, czy też rezultat będzie gorszy kupon jest przegrany.

Trzecia ćwiartka typ na Chile -0.75
Wnosząc kupon -0.75 na Chile typujemy, że zespół Chile zwycięży w wydarzeniu przynajmniej różnicą dwóch bramek. W wypadku jeśli Chile wygra jedną bramką, otrzymamy częściową wygraną rozliczaną z osobnego wzoru. Gdy rezultat dla Chile będzie gorszy, kupon jest stracony.

Jak widać, handicap liczy wiele modeli a każdy spośród nich wyróżnia co innego. Obstawiając taki zakład należy więc utwierdzić się co on dosłownie reguluje a także w jakim wypadku użytkownik uzyskuje pełną zyskaną, kiedy wyłącznie częściową, kiedy połowę wartości a także kiedy typ jest regulowany jako przegrany.
Warto jeszcze dowiedzieć się od innych użytkowników, którzy składają osobiste myśli na forum bukmacherskie a także dzielą się spostrzeżeniami odnośnie obstawienia typów sportowych online. Z pewnością młody typer na tego gatunku forach zyska doskonałe wiadomości, pomoce i wsparcie od specjalnych użytkowników, którzy ogrywają bookmakerów od wielu lat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here